Aktuality a oznamy

Diskutujte s pestovateľkou férovych banánov

16.05.2017

Máte radi banány? Kto Vám ich pestuje? Sú podmienky predaja fér? Diskutujte priamo s pestovateľkou fair trade banánov pani Fabiolou Ramón z Ekvádoru. Využite jedinečnú príležitosť jej pobytu na Slovensku. Už v utorok 23. 5. 2017 na Technickej univerzite vo Zvolene o 17.00 hod. v miestnosti B9. Tlmočenie zabezpečené.

Fakulta ekológie a environmentalistiky otvára nový študijný program

Fakulta ekológie a environmentalistiky Technickej univerzity vo Zvolene otvára nový študijný program v bakalárskom stupni štúdia Forenzná a kriminalistická environmentalistika. Viac po kliknutí na nadpis.

Oznam pre uchádzačov o štúdium na FEE

03.05.2017

Oznamujeme uchádzačom o štúdium na Fakulte ekológie a environmentalistiky TU vo Zvolene, že študijný program Environmentálny manažment v externej forme štúdia pre ak. rok 2017/2018 sa neotvára.

Videokonferencia pracovníkov LF a FEE so zástupcami Joint Research Centre EÚ

22.03.2017

Dňa 9.3.2017 sa v priestoroch učebne CIT uskutočnila videokonferencia tvorivých pracovníkov LF a FEE TUZVO s vybranými zástupcami Joint Research Centre EÚ. Pokračujte po kliknutí na nadpis.

Sokratov inštitút - príležitosť pre rozvoj

20.03.2017

Európska divočina, vízia a sebarozvoj, občianska angažovanosť, práca s médiami, alternatívne ekonomické systémy, účasť verejnosti v slovenskom právnom systéme, globálne vzdelávanie, medzikultúrna facilitácia sú témy, ktoré absolvuje od septembra do júla vybraná 20 vysokoškolákov a mladých ľudí do 32 rokov. Buďte medzi nimi. Pokračovanie po kliknutí na nadpis.

Ponuka novej literatury v predajni VTU

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Piatok, 18. Augusta 2017.
Meniny má Helena, Elena, zajtra Lýdia.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57410