Technická univerzita vo Zvolene

Skoč na obsah
vyhľadávanie
Aktuality a oznamy

Voľby nových členov študentskej časti Akademického senátu FEE

23.10.2014

Volebná komisia pre voľbu členov študentskej časti AS FEE vám oznamuje, že v dňoch 11. novembra 2014 a 12. novembra 2014 sa budú konať Voľby nových členov študentskej časti Akademického senátu FEE. Podrobnosti po kliknutí na nadpis.

Tradičná múdrosť v modernom svete: prehovorí u nás Inuita

20.10.2014

Pozoruje topenie ľadovcov v rodnom Grónsku. Vzhľadom na ekologickú krízu a klimatické zmeny v jeho krajine, dostal už ako mladý muž od starešinov svojho národa príkaz, aby rozšíril duchovné posolstvo ich ľudu do celého sveta. Táto úloha ho behom uplynulých rokov zaviedla do viac ako 50 krajín sveta. Na pôde OSN zastupuje pôvodné obyvateľstvo Arktídy, v tejto funkcii už hovoril aj pre Valným zhromaždením OSN. Stály delegát Programu OSN pre životné prostredie (UNEP), delegát Stáleho fóra OSN pre otázky pôvodných obyvateľov (UNPFII), Výboru UNESCO pre oceány, rybolov a poľovníctvo... pán Angaangaq Angakkorsuaq. Srdečne Vás pozývame na jeho prednášku, ktorá sa uskutoční na v utorok 21. 10. 15.00 na Technickej univerzite vo Zvolene v B9. Podrobnejšie po kliknutí.

25 rokov slobody (tlače) a aktivizmu

07.10.2014

Časopis eFEEkt a študenti Fakulty ekológie a environmentalistiky Technickej univerzity vo Zvolene vás pozývajú na diskusný večer s workshopom 25 rokov slobody (tlače) a aktivizmu. Podrobnosti v prílohe.

2. miesto: Ďakujeme!

03.10.2014

Sokratov inštitút – projekt TUZVO a CEEV Živica pre nadaných vysokoškolákov rôznych odborov vybrala odborná komisia ocenenia Most 2013 do TOP 5 v kategórii Najlepší projekt. O víťazovi rozhodlo verejné hlasovanie.

Ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste nás vo verejnom hlasovaní posunuli na 2. miesto.

Blahoželáme víťazovi: projektu Kino v bazéne z Banskej Bystrice.
Vďaka patrí organizátorovi - Rade mládeže Slovenska za snahu oceniť a dať do pozornosti zaujímavé a inšpirujúce projekty.

Oznam o medzinárodnej fotografickej súťaži, v rámci aktivít organizácie UNISCAPE

03.10.2014

Oznam o medzinárodnej fotografickej súťaži, v rámci aktivít organizácie UNISCAPE: UNISCAPE's International Photo Competition "People's Landscapes", 5th Edition. Minulý rok bol víťazom v súťaži v kategórii "Globalised Landscapes" študent Radovan Pondelík z Fakulty ekológie a environmentalistiky. Podrobnosti po kliknutí na napis.

Ponuka novej literatury v predajni VTU

 


Skoč na navigáciu

Najčítanejšie / Rýchle linky

 

Kniznica

 

Dnes

Dnes je Nedeľa, 26. Októbra 2014.
Meniny má Demeter, zajtra Sabina.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 50805