Technická univerzita vo Zvolene

Skoč na obsah
vyhľadávanie
Aktuality a oznamy

Druhá šanca knihám

16.11.2015

Nájdu sa vo vašich poličkách knihy, ktoré ste už prečítali alebo len tak bez povšimnutia ležia v poličkách a Vy neviete čo s nimi, nechcete ich vyhodiť, no sú pre Vás už nepotrebné ? Ak áno, ste tým správnym človekom, ktorý môže pomôcť nášmu projektu DRUHÁ ŠANCA KNIHÁM na FEE. Budeme veľmi radi, ak nám takéto knihy donesiete dňa 23. novembra 2015 v čase od 9:00 do 11:00 ku „CopyCentru“ v budove FEE. Zároveň, možno touto cestou nájdete knižku, ktorá Vás zaujme alebo ju už dlho hľadáte. Spolu takto môžeme pomôcť ďalšiemu zmysluplnému projektu k jeho realizácií. V prípade, že chcete prispieť do našej zbierky kníh, ale nestihnete termín, môžete ich kedykoľvek inokedy nechať priamo v knižničke pri „CopyCentre“. Pozvánka po kliknutí.

O FEE aj v ruskom jazyku ...

11.11.2015

Vyšiel nový príspevok o Technickej univerzite v 3. čísle časopisu „Дерево обрабатывающая промышленность“, kde svoj priestor na predstavenie dostala aj naša fakulta. Viac tu. Za sprostredkovanie ďakujeme prof. Barcíkovi z FEVT.

Aktívne občianstvo, komunitné iniciatívy a crowdfunding

20.10.2015

Zaujímate sa o svoje okolie, energetiku alebo životné prostredie? Chceli by ste sa naučiť ako inšpirovať svojich priateľov, priateľky, známych, príbuzných k činnosti a získať finančnú podporu pre svoje nápady? Ak ste odpovedali na obe otázky áno, tak Priatelia Zeme-CEPA, CEE Bankwatch Network Vás pozývajú na bezplatný seminár Aktívne občianstvo, komunitné iniciatívy a crowdfunding. Pokračovanie po kliknutí na nadpis.

Príspevok o FEE v novom čísle ENVIROMAGAZÍNu

26.10.2015

Nedávno vyšlo nové číslo ENVIROMAGAZÍNu, ktoré sa tematicky venuje vysokoškolskému vzdelávaniu v oblasti ekológie a environmentalistiky. Svoje miesto si tu našla aj naša fakulta, ktorú magazín bližšie predstavuje na stranách 14-15. Celé číslo magazínu dostupné po kliknutí na nadpis.

Jesenné plodobranie

26.10.2015

Pozvánka na akciu, ktorá sa uskutoční 28. októbra 2015 medzi 10 a 15 hodinou vo vestibule TUZVO. Program po kliknutí.

Ponuka novej literatury v predajni VTU

 


Skoč na navigáciu

Najčítanejšie / Rýchle linky

 Študijné programy na FEE:

Študuj environmentálne inžinierstvo na FEE:

Terénne cvičenia na FEE

 

Dnes

Dnes je Štvrtok, 26. Novembra 2015.
Meniny má Kornel, zajtra Milan.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 53563