Technická univerzita vo Zvolene

Skoč na obsah
vyhľadávanie
Aktuality a oznamy

O environmentálnej výchove v novom čísle ENVIROMAGAZÍNu

02.12.2015

Nové číslo rezortného časopisu Ministerstva životného prostredia je venované environmentálnym projektom. Okrem iného v ňom nájdete aj príspevok o environmentálnej výchove. Celý Enviromagazín č. 6/2015 si môžete prečítať aj na web stránke časopisu www.enviromagazin.sk. Článok sa otvorí po kliknutí na nadpis.

Deň otvorených dverí

30.11.2015

Fakulta ekológie a environmentalistiky Technickej univerzity vo Zvolene si Vás dovoľuje srdečne pozvať na Deň otvorených dverí. Chceli by sme Vám touto cestou predstaviť našu fakultu, možnosti štúdia, podmienky prijatia a uplatnenie našich absolventov na trhu práce.
Akcia sa uskutoční 4. decembra 2015 (piatok) o 9.00 h v miestnosti E-214 (budova VDL TU vo Zvolene) a je určená hlavne pre študentov 3. a 4. ročníka, ich rodičov a výchovných poradcov a učiteľov predmetov, v ktorých sa študenti stretávajú s problematikou ekológie a environmentalistiky (biológia, chémia a geografia). Program po kliknutí na nadpis.

Druhá šanca knihám

16.11.2015

Nájdu sa vo vašich poličkách knihy, ktoré ste už prečítali alebo len tak bez povšimnutia ležia v poličkách a Vy neviete čo s nimi, nechcete ich vyhodiť, no sú pre Vás už nepotrebné ? Ak áno, ste tým správnym človekom, ktorý môže pomôcť nášmu projektu DRUHÁ ŠANCA KNIHÁM na FEE. Budeme veľmi radi, ak nám takéto knihy donesiete dňa 23. novembra 2015 v čase od 9:00 do 11:00 ku „CopyCentru“ v budove FEE. Zároveň, možno touto cestou nájdete knižku, ktorá Vás zaujme alebo ju už dlho hľadáte. Spolu takto môžeme pomôcť ďalšiemu zmysluplnému projektu k jeho realizácií. V prípade, že chcete prispieť do našej zbierky kníh, ale nestihnete termín, môžete ich kedykoľvek inokedy nechať priamo v knižničke pri „CopyCentre“. Pozvánka po kliknutí.

O FEE aj v ruskom jazyku ...

11.11.2015

Vyšiel nový príspevok o Technickej univerzite v 3. čísle časopisu „Дерево обрабатывающая промышленность“, kde svoj priestor na predstavenie dostala aj naša fakulta. Viac tu. Za sprostredkovanie ďakujeme prof. Barcíkovi z FEVT.

Aktívne občianstvo, komunitné iniciatívy a crowdfunding

20.10.2015

Zaujímate sa o svoje okolie, energetiku alebo životné prostredie? Chceli by ste sa naučiť ako inšpirovať svojich priateľov, priateľky, známych, príbuzných k činnosti a získať finančnú podporu pre svoje nápady? Ak ste odpovedali na obe otázky áno, tak Priatelia Zeme-CEPA, CEE Bankwatch Network Vás pozývajú na bezplatný seminár Aktívne občianstvo, komunitné iniciatívy a crowdfunding. Pokračovanie po kliknutí na nadpis.

Ponuka novej literatury v predajni VTU

 


Skoč na navigáciu

Najčítanejšie / Rýchle linky

 Študijné programy na FEE

Študuj environmentálne inžinierstvo na FEE

Terénne cvičenia na FEE

 

Dnes

Dnes je Utorok, 9. Februára 2016.
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 53996