Technická univerzita vo Zvolene

Skoč na obsah
vyhľadávanie
Aktuality a oznamy

Vybrané aspekty integrovaného manažmentu životného prostredia

20.11.2014

Vybrané aspekty integrovaného manažmentu životného prostredia
II. konferencia s medzinárodnou účasťou - program po kliknutí na nadpis.

Envirofilm 2014

11.11.2014

Envirofilm 2014 organizujú študentky Fakulty ekológie a environmentalistiky v rámci zápočtovej práce predmetu Komunikácia s verejnosťou. 18. až 19. novembra 2014 od 17. hodiny v posluchárni B10. Podrobnosti po kliknutí na nadpis.

Knižná novinka: Globálne vzdelávanie - kontext a kritika

03.11.2014

Súčasný svet je prepojenejší a navzájom závislejší ako kedykoľvek predtým. Informácie, energia, suroviny, tovar, ľudia – prúdia neuveriteľnou rýchlosťou. Aké to má dôsledky? Aké riziká? Aký je náš podiel na tomto kolose? Sme spoluzodpovední? Je naša snaha a pomoc vítaná? Kniha Globálne vzdelávanie - kontext a kritika je cestou hľadania odpovedí na mnohé otázky – hoci sa zvyčajne očakáva od učebných textov skôr súhrn informácií a faktograficky nabitého textu. Ako však v dnešnej ére záplavy informácií vybrať tie naozaj podstatné a dôležité? Ako v dnešnom, dynamicky sa meniacom svete pripraviť mladých ľudí na život v podobe spoločnosti o 10 – 15 rokov? Akoby nám niekedy na otázky a premýšľanie ani neostával čas...

Knihu Globálne vzdelávanie - kontext a kritika si môžu záujemcovia vyzdvihnúť u Zuzany Gallayovej na Technickej univerzite vo Zvolene alebo cez www.zivica.sk.

Publikácia je výstupom projektu Centra environmentálnej a etickej výchovy Živica a Technickej univerzity vo Zvolene, ktorý bol podporený Slovak Aid v rámci výzvy č. SAMRS/2013/ - Rozvojové vzdelávanie, Budovanie kapacít a Spolufinancovanie projektov schválených EK v zmysle Národného programu oficiálnej rozvojovej pomoci Slovenskej republiky na rok 2013.

Voľby nových členov zamestnaneckej časti Akademického senátu FEE

28.10.2014

Volebná komisia pre voľbu členov zamestnaneckej časti AS FEE vám oznamuje, že v dňoch 11. novembra 2014 a 12. novembra 2014 (utorok a stredu) sa budú konať Voľby nových členov zamestnaneckej časti Akademického senátu FEE. Podrobnosti po kliknutí.

Voľby nových členov študentskej časti Akademického senátu FEE

23.10.2014

Volebná komisia pre voľbu členov študentskej časti AS FEE vám oznamuje, že v dňoch 11. novembra 2014 a 12. novembra 2014 sa budú konať Voľby nových členov študentskej časti Akademického senátu FEE. Podrobnosti po kliknutí na nadpis.

Ponuka novej literatury v predajni VTU

 


Skoč na navigáciu

Najčítanejšie / Rýchle linky

 

Kniznica

 

Dnes

Dnes je Piatok, 21. Novembra 2014.
Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 50953