Konanie tohto finančne pomerne náročného fakultného podujatia je možné aj vďaka účasti našej fakulty v sieti CEEPUS CIII-PL-0114-11-1617 New directions for forestry sciences in Central Europe, ktorá bude pokrývať časť nákladov.

Preto je nevyhnutné, aby ste si na portáli CEEPUS https://www.ceepus.info/ obratom vytvorili svoje užívateľské konto a vyplnili svoju prihlášku na uvedenú exkurziu v rámci spomínanej siete, t. j. CEEPUS CIII-PL-0114-11-1617 New directions for forestry sciences in Central Europe v dňoch 17.–23. 9. 2017. Ako typ mobility je potrebné uviesť krátkodobý pobyt – exkurzia. Prijímajúca inštitúcia je:

University: “TRANSILVANIA” UNIVERSITY OF BRASOV
Street: 29, Eroilor Boulevard
ZIP / City: 500036 Brasov, Brasov county
Country: Romania

Phone: , +40268 413000
Homepage: www.unitbv.ro

Institution: Faculty of Silviculture and Forest Engineering
Street: Sirul Beethoven, No.1
ZIP / City: 500123 Brasov
Country: Romania

Phone: ,
Homepage: www.unitbv.ro/silvic

Informácie potrebné k prihláseniu sa do systému CEEPUS a k vyplneniu prihlášky nájdete na stránke https://ceepus.saia.sk/sk/main/stipendia-na-mobility/vyplnanie-elektronickej-prihlasky

Pri vyplňovaní prihlášky je potrebné mať k dispozícii svoje osobné údaje a krátky motivačný list o tom, prečo sa chcete exkurzie zúčastniť (získanie nových poznatkov o prírode blízkom obhospodarovaní lesov, lesníckych technológiách a podobne). Ide síce o formálnu záležitosť, pretože rumunská národná kancelária CEEPUS nám už štipendiá predbežne potvrdila, ale vyplnenie a podanie prihlášky je nevyhnutnou podmienkou ich udelenia.

Preto, z dôvodu potreby expresného administratívneho zúradovania exkurzie, je nevyhnutné, aby ste Vašu žiadosť vyplnili najneskôr do utorka 18. 7. 2017, 12:00. V prípade, že tak nerobíte, budeme musieť osloviť podľa poradia ďalších študentov z množiny 35 náhradníkov. V prípad otázok týkajúcich sa vyplnenia Vašej prihlášky sa môžete obrátiť na:

Mgr. Zuzana Hvaťová - koordinátorka programu CEEPUS - vysielané mobility do zahraničia, administrácia sietí
e-mail: ceepus@saia.sk
tel.: 02/59 30 47 36

Prosím, aby ste v komunikácii s ňou postupovali nanajvýš slušne a korektne, nakoľko jej snahou je pomôcť realizácii našej exkurzie. Ako vždy, snažme sa spoločne reprezentovať našu Lesnícku fakultu v čo najlepšom svetle :-).

Tešíme sa na stretnutie s Vami na exkurzii v septembri.


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Streda, 20. Septembra 2017.
Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb


Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57588