Strelecká súťaž o pohár rektora

Header

Medzi univerzitná strelecká súťaž o Putovný pohár rektora Technickej univerzity vo Zvolene 

V piatok 11. apríla 2014 sa za vynikajúceho, strelcom žičiaceho, slnečného počasia konal 1. ročník medzi univerzitnej streleckej súťaže M 400 o Putovný pohár rektora Technickej univerzity vo Zvolene. Súťaže sa zúčastnilo 21 strelcov v súťaži jednotlivcov a 5 štvorčlenných družstiev zložených zo študentov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a domácej Technickej univerzity vo Zvolene. V súlade s reglementom sa strieľalo na štyri rozličné terče, a to na líšku sediacu redukovanú, srnca redukovaného, na kamzíka redukovaného a diviaka redukovaného. Riaditeľom súťaže bol Jozef Mlynárik.

Výsledky súťaže jednotlivcov:

1. miesto: Bc. Martin Kobela (počet bodov 339), 2. miesto: Bc. Matej Priatka  (332 podov) a na 3. mieste sa umiestnil: Bc. Stanislav Harvančík ( 330 bodov)

1. miesto v súťaži družstiev obsadilo Družstvo č. 4 Technickej univerzity vo Zvolene s celkovým nástrelom 1202 bodov, ktoré súťažilo v zložení: Tomáš Burzala, Ivan Kern, Ľubomír Olexa a Mikuláš Ševc (všetci Lesnícka fakulta)

Nástup účastníkov streleckej súťaže 11. 04. 2014 na záverečné vyhodnotenie

 

Na obrázku rektor Technickej univerzity vo Zvolene prof. Ing. Rudolf Kropil, CSc. (stojí druhý sprava) a riaditeľ VšLP Ing. Ľubomír Ivan, PhD. (stojí prvý sprava), spolu s víťazmi v súťaži jednotlivcov a víťazným streleckým družstvom z TU vo Zvolene

 

Výsledková listina 1. ročníka streleckej súťaže M 400 o Putovný pohár rektora TU vo Zvolene

 

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Streda, 23. Augusta 2017.
Meniny má Filip, zajtra Bartolomej.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb


Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57433