Archív

Header

Fotografický krúžok

Fotografuješ? Chceš, aby tvoje fotky boli kreatívne a zachytávali emócie? Viac informácií po kliknutí na nadpis.> Fotokrúžok na starom internáte Tak a začína nám znova. I tento rok, tak ako ostatné roky. Budeme sa stretávať v spoločenskej miestnosti na prvom poschodí blok C. Prvé stretnutie je už túto stredu 19.10. o 18:00 hod. Viac info? Najlepšie priamo na mieste alebo tuzvo.fotokruzok@gmail.com

Transylvánia a krajina trollov

Pozývame Vás na zaujímavú výstavu fotografií "Transylvánia a krajina trollov". Jedným z autorov fotografií je študent FEE Martin Mikoláš.

Oznam o konaní volieb do zamestnaneckej časti AS FEE

Oznam o konaní volieb do zamestnaneckej časti Akademického senátu FEE

Fotografická súťaž Študentský fotoobjektív

Víťazné fotografie súťaže Študentský fotoobjektív 2010 nájdete na našej novej stránke v sekcii Štúdium.

Výsledky volieb do zamestnaneckej časti Akademického senátu FEE

Výsledky volieb do zamestnaneckej časti Akademického senátu Fakulty ekológie a environmentalistiky z dňa 14. decembra 2010

Oznam o zasadnutí Akademického senátu FEE

Dňa 21. marca 2011 (pondelok) od 13.00 h sa uskutoční 3. zasadnutie Akademického senátu FEE v zasadačke FEE (miestnosť E214).

Oznam o konaní dizertačnej skúšky

Dekan Fakulty ekológie a environmentalistiky Technickej univerzity vo Zvolene oznamuje, že dňa 29. marca 2011 o 10.30 h sa v zasadacej miestnosti dekanátu FEE, č. dverí E 214, uskutoční dizertačná skúška Ing. Jaroslava Vidu na tému: „Zhodnotenie bioklimatologického rizika sucha ako potencionálneho zdroja ohrozenia biodiverzity na príklade Tatranského národného parku“.

Súťaž o najlepšiu esej a o najfotoreportáž z Dňa Zeme

Trápi Vás stav spoločnosti a máte chuť dať svoje myšlienky na papier? Zapojte sa do jubilejného 10. ročníka súťaže o najlepšiu esej, vyhláseného pri príležitosti 20. výročia 1. pan-európskej konferencie ministrov životného prostredia, 10. výročia prijatia Národnej stratégie trvalo udržateľného rozvoja SR a Európskeho roku dobrovoľníctva.
Zachyťte objektívom priebeh Dňa Zeme (22.4.2011) vo vašom meste alebo priamo vo Zvolene (budú 18. a 19.4.2011) a zapojte sa do súťaže.
Odkazy po kliknutí na nadpis.

Doplňujúce voľby do zamestnaneckej časti AS FEE

Komisia pre voľbu členov zamestnaneckej časti AS FEE Vám oznamuje, že dňa 11. 4. 2011, t.j. v pondelok sa budú konať doplňujúce voľby do zamestnaneckej časti AS FEE. Viac po kliknutí na nadpis a na stránkach AS FEE.

Oznam o konaní obhajoby dizertačnej práce

Dekan Fakulty ekológie a environmentalistiky TU vo Zvolene oznamuje, že dňa 20. 04. 2011 o 09. 30 h sa v zasadacej miestnosti dekanátu FEE, č. dverí E 214, uskutoční obhajoba dizertačnej práce Ing. H. Hybskej. Viac po kliknutí na oznam.

Oznam o konaní obhajoby dizertačnej práce

Dekan Fakulty ekológie a environmentalistiky TU vo Zvolene oznamuje, že dňa 20. 04. 2011 o 12. 30 h sa v zasadacej miestnosti dekanátu FEE, č. dverí E 214, uskutoční obhajoba dizertačnej práce Ing. V. Syneka. Viac po kliknutí na oznam.

Fotografická súťaž

Oznam pre všetkých študentov vo veku od 18-35 rokov. Môžete sa zúčastniť fotografickej súťaže s možnosťou výhry 300 Eu. Názov súťaže je: Krajiny ľudí.

Súťaž - Zelená pre vodu

VEOLIA VODA – Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. a Fakulta ekológie a environmentalistiky Technickej univerzity vo Zvolene vyhlasujú súťaž vysokoškolských projektov zameraných na ekológiu, zachovanie a ochranu biodiverzity a trvalo udržateľný rozvoj. Do súťaže môžu študenti prihlásiť ročníkové, seminárne, bakalárske a diplomové práce, ktoré budú konkrétne riešiť problematiku z oblasti vodného hospodárstva so zameraním na ekológiu, zachovanie a ochranu biodiverzity a trvalo udržateľný rozvoj. Viac po kliknutí na odkaz.

Výsledky doplňujúcich volieb

Výsledky doplňujúcich volieb do zamestnaneckej časti AS FEE zo dňa 11. apríla 2011 sú zverejnené na stránke Akademického senátu FEE.

Doplňujúce voľby do zamestnaneckej časti AS FEE

Komisia pre voľbu členov zamestnaneckej časti AS FEE Vám oznamuje, že dňa 05. 05. 2011, t.j. vo štvrtok sa budú konať doplňujúce voľby dvoch členov do zamestnaneckej časti AS FEE. Voľby budú prebiehať v zasadačke FEE (v miestnosti E214), v čase od 7.00 hod. do 14.00 hod.

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Piatok, 28. Júla 2017.
Meniny má Krištof, zajtra Marta.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57333