Ponuky na štúdium v zahraničí

Header Domov > Organizačná štruktúra > Drevárska fakulta > Medzinárodná spolupráca > Ponuky na štúdium v zahraničí
Aktuálne ponuky na štúdium v zahraničí

  • Národný štipendijný program (3.2.2016)

V rámci Národného štipendijného programu Slovenskej republiky na podporu mobilít bola zverejnená nová výzva na predkladanie žiadostí o štipendium na študijné, výskumné a prednáškové pobyty v letnom semestri akademického roka 2016/2017. Uzávierka na predkladanie žiadostí je 30. apríla 2016 do 16:00 hod. Žiadosti o štipendiá možno predkladať online na www.stipendia.sk

  • Národný štipendijný program (9.9.2015)

V rámci Národného štipendijného programu Slovenskej republiky na podporu mobilít bola zverejnená nová výzva na predkladanie žiadostí o štipendium na študijné, výskumné a prednáškové pobyty v letnom semestri akademického roka 2015/2016. Uzávierka na predkladanie žiadostí je 31. októbra 2015 do 16:00 hod. Viac informácií na www.stipendia.sk

  • Národný štipendijný program (11.3.2015)

V rámci Národného štipendijného programu Slovenskej republiky na podporu mobilít bola zverejnená nová výzva na predkladanie žiadostí o štipendium na študijné, výskumné a prednáškové pobyty v akademickom roku 2015/2016. Uzávierka na predkladanie žiadostí je 30. apríla 2015 do 16:00 hod. Viac informácií na www.stipendia.sk

  • Výzva Slovensko - americkej nadácie pre študentov a absolventov (28.2.2012)

The Slovak-American Foundation calls for spring 2013 applications in the Professional Internship Program and the Research Scholar Program with a deadline of October 15, 2012.
The Slovak-American Foundation (SAF) inaugurated now more than a year ago concluded three very successful application rounds with a high number of applications. The SAF program generated a great interest both in the Professional Internship Program and the Research Scholar Program.
The Professional Internship Program is open for university students and recent graduates with a focus on entrepreneurship, providing a scholarship of up to $30,000 USD to spend up to 12 months in the U.S. The Research Scholar is open for professors and academic researchers with a focus on entrepreneurship, providing a scholarship up to $60,000 USD to spend up to 12 months in the U.S. Altogether 19 deserving graduate students were selected since the inception of the Slovak-American Foundation in business and engineering demonstrating a strong entrepreneurial focus, and SAF is looking forward to more excellent candidates, primarily from district universities. Host Organizations are highly reputable American corporations and organizations, such as American Airlines, AON, Voith Hydro, Security Innovation Network, Kurt Salmon, Lloyds TSB Bank, and Nike Communications. The first group of award recipients is bound to return to the Slovak Republic later this year.
The programs of the Slovak-American Foundation are managed by CIEE: Council on International Educational Exchange.
Application deadline: October 15, 2012, decision notifications by December 15, 2012. Successful applicants depart in the spring of 2013.
More information available at: www.SlovakAmericanFoundation.org

  • Národný štipendijný program (8.4.2011)

Študenti, doktorandi v dennej forme štúdia, učitelia vysokých škôl a výskumní pracovníci SAV, ktorí sú majú trvalý pobyt v Slovenskej republike, sa môžu uchádzať o cestovný grant v súvislosti s ich plánovaným študijným alebo výskumným pobytom v zahraničí.
Národný štipendijný program Slovenskej republiky je určený aj na podporu mobilít zahraničných študentov, doktorandov, vysokoškolských učiteľov a výskumných pracovníkov na pobyty na slovenských vysokých školách a výskumných pracoviskách.
Najbližšia uzávierka na predkladanie žiadostí je 15. 5. 2011 do 16:00 hod., pričom pobyty sa budú môcť realizovať v rámci akademického roka 2011/2012. Žiadosti o štipendiá možno aktuálne predkladať on-line na www.stipendia.sk, resp. www.scholarships.sk.


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Pondelok, 21. Augusta 2017.
Meniny má Jana, zajtra Tichomír.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57420