Archív

Header

Pracovná ponuka - KRONOSPAN Jihlava

Skupina Kronospan je nejvýznamnější evropský výrobce velkoplošných materiálů na bázi dřeva s aktivitami na globálních trzích. Našimi výrobky jsou dřevotřískové desky, dřevovláknité desky a stavební desky (OSB) a z nich vyráběné plovoucí podlahy, laminované desky, pracovní desky a další široký sortiment výrobků.
Pro společnost Kronospan CR se sídlem v Jihlavě vypisujeme výběrové řízení na obsazení pozice, vhodné i pro absolventy

Prijímacie konanie

Výsledky prijímacích konaní

For Dom posilňuje svoj pracovný tím

For Dom hľadá zamestnanca na pozíciu: "Projekt manažér stavby - stavbyvedúci"

BEM 2015

V dňoch 15. - 16. októbra 2015 sa konal 9. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Ekonomika a manažment podnikov 2015.

Nová informačná brožúra o DF

Nová informačná brožúra o Drevárskej fakulte poskytuje základné informácie o zameraní fakulty, pedagogickej, vedecko-výskumnej a rozvojovej činnosti a vonkajších vzťahoch. Zároveň podáva prehľad o štruktúre a zameraní katedier fakulty.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ DF

Deň otvorených dverí Drevárskej fakulty sa uskutoční 28. januára 2016 so začiatkom o 10:00 v posluchárni B3. Srdečne pozývame všetkých, ktorí majú záujem študovať spracovanie dreva, výrobu nábytku, drevené stavby, ekonomiku a manažment podniku, protipožiarnu ochranu a bezpečnosť alebo dizajn nábytku a interiéru!

ENERGY FUTURE TOUR

Jedinečná možnosť pre študentov zúčastniť sa odbornej exkurzie zameranej na prehliadku najlepších realizácií energetických projektov, inovatívnych energetických spoločností a výskumných inštitúcií v regióne Dunaja v Rakúsku.

Úspechy študentov Katedry protipožiarnej ochrany v domácich záchranárskych súťažiach

Kolegyne, kolegovia, dovoľte, aby sme Vás informovali o ďalších úspechoch študentov Katedry protipožiarnej ochrany v záchranárskych súťažiach a súťaži silového trojboja. Vysoká úroveň silových pohybových schopností je základným predpokladom úspešnej záchrannej činnosti členov záchranných tímov.

Pracovná ponuka - Fibra Šahy

Drevárska firma Fibra spol. s r.o. Šahy, ktorá má viac ako 20 ročnú tradíciu vo výrobe lúpanej dýhy a tvarovaných preglejok, hľadá záujemcov o prácu na pozíciách majster výroby.

Konferencie v Novom Sade v Srbsku

Katedra protipožiarnej ochrany Drevárskej fakulty TU vo Zvolene spoluorganizátorom medzinárodných vedeckých konferencií v Novom Sade v Srbsku.

Stredoškoláci zo SOŠ drevárskej v Spišskej Novej Vsi na DF

V dňoch 20. – 21. 10. 2016 navštívilo Drevársku fakultu 15 študentov odboru Technik drevostavieb zo Strednej odbornej školy drevárskej v Spišskej Novej Vsi. Počas dvoch dní im zamestnanci fakulty pripravili bohatý program s cieľom priblížiť im obyčajný deň na univerzite a ukázať čo všetko dobré tu na nich čaká. Ich pohľad na TUZVO si môžete pozrieť aj vy vo videu po kliknutí na nadpis.

Kandidáti na funkciu dekana DF

Vážená Akademická obec DF,
volebná komisia pre voľbu kandidáta na dekana DF pre obdobie 2017 – 2021 oznamuje, že kandidatúru prijali 4 kandidáti. (viac v prílohe)

Zasadnutie akademickej obce DF

Prezentácie kandidátov na funkciu dekana DF sa uskutočnia na zasadnutí Akademickej obce DF dňa 8.3.2017.

Výsledky voľby dekana DF

Volebná komisia pre voľbu kandidáta na dekana DF pre obdobie 2017 – 2021 oznamuje, že na základe voľby uskutočnenej 8.3.2017 na zasadnutí AS DF sa kandidátom na dekana DF stal prof. Ing. Ján Sedliačik, PhD.

Možnosti publikovania vo vedeckom časopise DF Acta Facultatis Xylologiae Zvolen

Členovia redakčnej rady Acta Facultatis Xylologiae Zvolen pozývajú všetkých tvorivých pracovníkov a doktorandov na seminár "Možnosti publikovania vo vedeckom časopise DF Acta Facultatis Xylologiae Zvolen", ktorý sa bude konať 16.3.2017 o 13:00 hod v B6

Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7] 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Piatok, 28. Júla 2017.
Meniny má Krištof, zajtra Marta.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57333