Technická univerzita vo Zvolene

Skoč na obsah
vyhľadávanie
Archív

Header

Pracovná ponuka - KRONOSPAN Jihlava

Skupina Kronospan je nejvýznamnější evropský výrobce velkoplošných materiálů na bázi dřeva s aktivitami na globálních trzích. Našimi výrobky jsou dřevotřískové desky, dřevovláknité desky a stavební desky (OSB) a z nich vyráběné plovoucí podlahy, laminované desky, pracovní desky a další široký sortiment výrobků.
Pro společnost Kronospan CR se sídlem v Jihlavě vypisujeme výběrové řízení na obsazení pozice, vhodné i pro absolventy

Prijímacie konanie

Výsledky prijímacích konaní

For Dom posilňuje svoj pracovný tím

For Dom hľadá zamestnanca na pozíciu: "Projekt manažér stavby - stavbyvedúci"

BEM 2015

V dňoch 15. - 16. októbra 2015 sa konal 9. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Ekonomika a manažment podnikov 2015.

Nová informačná brožúra o DF

Nová informačná brožúra o Drevárskej fakulte poskytuje základné informácie o zameraní fakulty, pedagogickej, vedecko-výskumnej a rozvojovej činnosti a vonkajších vzťahoch. Zároveň podáva prehľad o štruktúre a zameraní katedier fakulty.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ DF

Deň otvorených dverí Drevárskej fakulty sa uskutoční 28. januára 2016 so začiatkom o 10:00 v posluchárni B3. Srdečne pozývame všetkých, ktorí majú záujem študovať spracovanie dreva, výrobu nábytku, drevené stavby, ekonomiku a manažment podniku, protipožiarnu ochranu a bezpečnosť alebo dizajn nábytku a interiéru!

ENERGY FUTURE TOUR

Jedinečná možnosť pre študentov zúčastniť sa odbornej exkurzie zameranej na prehliadku najlepších realizácií energetických projektov, inovatívnych energetických spoločností a výskumných inštitúcií v regióne Dunaja v Rakúsku.

Úspechy študentov Katedry protipožiarnej ochrany v domácich záchranárskych súťažiach

Kolegyne, kolegovia, dovoľte, aby sme Vás informovali o ďalších úspechoch študentov Katedry protipožiarnej ochrany v záchranárskych súťažiach a súťaži silového trojboja. Vysoká úroveň silových pohybových schopností je základným predpokladom úspešnej záchrannej činnosti členov záchranných tímov.

Pracovná ponuka - Fibra Šahy

Drevárska firma Fibra spol. s r.o. Šahy, ktorá má viac ako 20 ročnú tradíciu vo výrobe lúpanej dýhy a tvarovaných preglejok, hľadá záujemcov o prácu na pozíciách majster výroby.

Konferencie v Novom Sade v Srbsku

Katedra protipožiarnej ochrany Drevárskej fakulty TU vo Zvolene spoluorganizátorom medzinárodných vedeckých konferencií v Novom Sade v Srbsku.

Stredoškoláci zo SOŠ drevárskej v Spišskej Novej Vsi na DF

V dňoch 20. – 21. 10. 2016 navštívilo Drevársku fakultu 15 študentov odboru Technik drevostavieb zo Strednej odbornej školy drevárskej v Spišskej Novej Vsi. Počas dvoch dní im zamestnanci fakulty pripravili bohatý program s cieľom priblížiť im obyčajný deň na univerzite a ukázať čo všetko dobré tu na nich čaká. Ich pohľad na TUZVO si môžete pozrieť aj vy vo videu po kliknutí na nadpis.

Informácie o dotazníkoch odboru Podnikový manažment

24.08.2006

Informácia o dotazníku študentov Podnikového manažmentu na Drevárskej fakulte Technickej Univerzity vo Zvolene.

VIAC PRÍRODY - MENEJ ENERGIE

06.12.2007

Technická univerzita vo Zvolene a Smrečina Hofatex, a.s. organizujú študentskú súťaž na návrh nízkoenergetického alebo energeticky pasívneho domu

Kurzy odbornej prípravy protipožiarnej ochrany

06.08.2008

Katedra protipožiarnej ochrany DF TU vo Zvolene organizuje v septembri 2008 akreditované odborné prípravy špecialistov PO, technikov PO, preventivárov PO a členov hasičských jednotiek

Deň otvorených dverí 2009

14.01.2009

V stredu 28. januára 2009 sa uskutoční Deň otvorených dverí Drevárskej fakulty. Začiatok o 10:00 v posluchárni B 3 (PD 1)

Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6] 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Nedeľa, 22. Januára 2017.
Meniny má Zora, zajtra Miloš.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 55969