Poslanie

Knihy, skriptá, monografie, príručky, vedecké štúdie, informačné a reklamné brožúry, smernice, dokumenty a tlačivá, prezentačné materiály o TU, to sú produkty Vydavateľstva Technickej univerzity vo Zvolene.

Vydavateľstvo ponúka služby zamestnancom a študentom TU.

          Tieto služby predstavujú uzatvorený okruh  vydania dodaného rukopisu  od grafickej úpravy a sadzby, prípravy do tlače v aktuálnych grafických programoch (prepress), tlače (press) a knihárskeho spracovania (postpress).

          Súčasťou je distribúcia a predaj vydanej literatúry na akademickej pôde TU pre študentov a zamestnancov, ale aj širšiu verejnosť prostredníctvom  Predajne odbornej literatúry  TU. K dispozícii je aj predaj literatúry cez internet.

          Využitím vlastných možností a s podporou vedenia TU vydavateľstvo uviedlo v roku 2005 do prevádzky vlastné  Centrum kopírovacích služieb,  ktoré ponúka digitálne kopírovanie, tlač a scanovanie jednofarebných a viacfarebných tlačovín do formátu A3+, termoväzbu, hrebeňovú väzbu, laminovanie, predaj školského materiálu a ostatné služby vyplývajúce z charakteru tohto pracoviska.

          V prípade voľných výrobných možností prijíma objednávky na vydavateľské, tlačiarenské a kopírovacie služby aj od fyzických a právnických osôb mimo TU.

 

 

 

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Streda, 20. Septembra 2017.
Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57588