Vytvorenie študijných programov vo svetovom jazyku - Aktivity

 

Vytvorenie študijných programov vo svetovom jazyku a podpora výučby cudzích jazykov na Technickej univerzite vo Zvolene

 Hlavné aktivity projektu

  • 1.1 Vytvorenie študijného programu pre III. (doktorandský) stupeň vysokoškolského štúdia v anglickom jazyku na Lesníckej fakulte s názvom: Adaptívne lesníctvo a poľovníctvo (Adaptive Forestry and Wildlife Management).
  • 1.2 Vytvorenie študijného programu pre II. (inžiniersky) stupeň vysokoškolského štúdia v anglickom jazyku na Lesníckej fakulte s názvom: Lesníctvo a poľovníctvo (Forestry and Wildlife Management).
  • 1.3 Vytvorenie študijného programu pre II. (inžiniersky) stupeň vysokoškolského štúdia v anglickom jazyku na Drevárskej fakulte s názvom: Dizajn nábytku a interiéru (Furniture and Interior Design).
  • 1.4 Vytvorenie študijného programu pre II. (inžiniersky) stupeň vysokoškolského štúdia v anglickom jazyku na Drevárskej fakulte s názvom: Produkcia a využívanie výrobkov z dreva (Production and Utilisation of Wood Products).
  • 2.1 Vytvorenie samovzdelávacieho centra (Self-Access Centre) orientovaného na podporu výučby cudzích jazykov a so zameraním na individuálne štúdium cudzích jazykov.

 

Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ 

 

 

 

 

 

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Piatok, 18. Augusta 2017.
Meniny má Helena, Elena, zajtra Lýdia.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57410