Začínajúci podnikatelia môžu nájsť pomoc v Slovenskej sporiteľni

V januári odštartovala Slovenská sporiteľňa program, ktorým podporuje začínajúcich podnikateľov. Ľudia so skúsenosťami z rôznych oblastí, študenti, zamestnaní, ale aj ľudia bez práce môžu vďaka tomuto programu premeniť svoj talent a nápady na podnikanie.
Záujemcovia môžu konzultovať svoje podnikateľské nápady so skúsenými špecialistami banky, ktorí pôsobia v rôznych regiónoch Slovenska. S rozvinutím podnikateľského nápadu, jeho otestovaním a vypracovaním podnikateľského zámeru môžu zároveň pomôcť partneri programu. Ide o vzdelávací on-line program Rozbehni sa (http://lekcie.rozbehnisa.sk), podnikateľské školenia a o konzultácie poskytované družstvom Integra Co-op, Fakultou manažmentu UK, spoločnosťami Neulogy a FBE Bratislava.
Podnikatelia, ktorí splnia podmienky banky, môžu potom využiť podnikateľský účet na jeden rok od založenia podnikania bez poplatku za vedenie účtu a úverové produkty do 50 000 eur. Úverové produkty boli vytvorené pre tých, ktorí plánujú začať s vlastným podnikaním, ako aj pre tých, ktorí sú len v začiatkoch podnikania. Úverové produkty banka môže poskytnúť začínajúcim podnikateľom aj bez "podnikateľskej histórie" a bez zabezpečenia.
Podnikatelia, ktorí získajú finančnú podporu banky, sa môžu zároveň aktívne zúčastňovať na odborných podujatiach a absolvovať konzultácie na špecifické témy spojené s podnikaním.
Viac informácií o programe, vrátane on-line kontaktného formulára, nájdete na www.zacinamepodnikat.sk.

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Pondelok, 21. Augusta 2017.
Meniny má Jana, zajtra Tichomír.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57420