Veľtrhy vzdelávania a TUZVO

V tomto akademickom roku bude Technická univerzita vo Zvolene prezentovať svoje študijné programy a poskytované služby na viacerých významných veľtrhoch a výstavách, kde sa predstavia vysoké školy zo Slovenska, Českej republiky a ďalších krajín. Príďte sa pozrieť a pozvite aj svojich známych, ktorí majú záujem o štúdium na našej univerzite.
Už po 20. krát otvorí svoje brány veľtrh AKADÉMIA & VAPAC v dňoch 11. – 13. októbra2016 v Bratislave a Technická univerzita vo Zvolene tam nebude chýbať. Naši študenti Vám poskytnú informácie o štúdium a radi sa podelia o svoje skúsenosti.
Technická univerzita vo Zvolene sa v dňoch 29. novembra – 1. decembra 2016 zúčastní tiež medzinárodného veľtrhu vzdelávania v Košiciach – PRO EDUCO.
Príďte sa opýtať našich študentov, prečo si vybrali TUZVO!

TUZVO je budúcnosť!

 

Gaudeamus Slovakia

Technická univerzita vo Zvolene sa už po štvrtýkrát zúčastnila na Európskom veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus, ktorý sa konal 4. a 5. októbra 2016 v Nitre.
Na slávnostnom otvorení výstavy sa zúčastnil aj RNDr. Andrej Jankech, PhD., prorektor pre pedagogickú prácu.
Aj tento rok sme prezentovali všetky fakulty a univerzitné študijné programy. Zástupcovia z radov študentov a odborných asistentov informovali potenciálnych študentov, výchovných poradcov, pedagógov, ale i ostatných návštevníkov o možnostiach štúdia na našej univerzite, podmienkach prijatia na štúdium, mimoškolských aktivitách, ale i možností uplatnenia sa na trhu práce.

 

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Utorok, 19. Septembra 2017.
Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57585