Úspešná reprezentácia študentov TUZVO na študentskej konferencii MASTER 2015

Česká zemědělská univerzita v Prahe, Fakulta lesnická a dřevarská organizovala 11.mája 2015 druhý ročník študentskej konferencie MASTER 2015. Tejto zaujímavej a podnetnej akcie, ktorej zmyslom bolo umožniť študentom odprezentovať svoj tvorivý potenciál vedecko-výskumných aktivít v oblastiach prírodovednej, technickej a ekonomickej, sa zúčastnili aj študenti TU vo Zvolene - Bc. Marek Debnár, Bc. Diana Gurová, Bc. Tomáš Iľko, Bc. Andrej Masaryk, Bc. Jozef Výbošťok.
V priebehu konferencie odznelo viac ako tridsať prezentácií v troch sekciách, pričom najlepšie príspevky boli finančne odmenené a naviac vybraným autorom bolo dekanom fakulty lesnícké a dřevarské ponúknuté doplnkové Korfovo doktorandské štipendium (10 000 CZK), v prípade ich potenciálneho záujmu o ďalšie štúdium.
V tvrdej konkurencii sa nestratili ani študenti TUZVO, pričom v rámci technicko-ekonomickej sekcie obsadil druhé miesto Bc. Marek Debnár s témou „Drevodomy a ich potenciál“ a v tej istej sekcii obsadil tretie miesto Bc. Andrej Masaryk s témou „Dopad úpravy Seleckého potoka na geobiocenózu“. Obom študentom bolo taktiež ponúknuté Korfofo štipendium. Vďaka patrí aj ostatným zástupcom našej univerzity, ktorí prezentovali zaujímavé témy a aj ich práce sa stretli s pozitívnym ohlasom, čo ocenilo aj vedenie fakulty s pozvánkou širšej účasti našich študentov na budúcoročnej konferencii MASTER 2016.
doc. Ing. Marek Potkány, PhD.
člen technicko-ekonomickej komisie MASTER 2015

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Nedeľa, 20. Augusta 2017.
Meniny má Anabela, zajtra Jana.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57418