Týždeň vedy a techniky 2016 v Slovenskej lesníckej a drevárskej knižnici

Predmety priemyselnoprávnej ochrany a vyhľadávanie v databázach priemyselnoprávnych informácií

Slovenská lesnícka a drevárska knižnica pri Technickej univerzite vo Zvolene v spolupráci s Úradom priemyselného vlastníctva SR v Banskej Bystrici Vás pozývajú na prednášku Predmety priemyselnoprávnej ochrany a vyhľadávanie v databázach priemyselnoprávnych informácií, ktorá sa uskutoční dňa 8. novembra 2016 (utorok) o 13.00 hod. v Informačno-vedeckom centre SLDK, T.G. Masaryka 20, 1. poschodie.
Prednášajúci: Ing. Lucia Bocková, ÚPV SR Banská Bystrica


Predstavenie novej knihy „Hlasy väčšinového sveta“

Slovenská lesnícka a drevárska knižnica Vás srdečne pozýva na predstavenie novej knihy HLASY VÄČŠINOVÉHO SVETA, ktoré sa uskutoční dňa 9. 11. 2016 (streda) o 14.00 hod. Knihu predstaví Ing. Zuzana Gallayová, PhD., z Fakulty ekológie a environmentalistiky TU vo Zvolene v Informačno-vedeckom centre SLDK, T.G.Masaryka 20, 1. poschodie.


Informačný seminár SAIA: Mobilita do zahraničia: krok za krokom

Slovenská akademická informačná agentúra v spolupráci so Slovenskou lesníckou a drevárskou knižnicou pri TU vo Zvolene Vás srdečne pozývajú na informačný seminár MOBILITA DO ZAHRANIČIA: KROK ZA KROKOM, ktorý sa uskutoční dňa 10. 11. 2016 (štvrtok) o 13,00 hod. v Informačno-vedeckom centre SLDK, T. G. Masaryka 20, 1. poschodie.

 

 

 

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Utorok, 19. Septembra 2017.
Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57585