Súčasná spoločnosť - výzvy a vízie

Header

Knižná novinka:

Súčasná spoločnosť - výzvy a vízie

 

Čo je to lokálna mena? Ako pracovať s médiami? Čaká našu civilizáciu kolaps? Existuje na Slovensku ešte divočina? Ako riešiť konfliktné situácie? Je zasielanie finančnej pomoci tzv. nerozvinutým krajinám riešením? Aké sú alternatívy v poľnohospodárstve?

Na tieto a mnohé ďalšie otázky hľadajú v učebných textoch Technickej univerzity vo Zvolene: Súčasná spoločnosť – výzvy a vízie odpoveď jej autori: Václav Cílek a Naďa Johanisová z Českej republiky, Vanessa Andreotti z Fínska, Ivan Verný zo Švajčiarska a zo Slovenska Jana Škvareninová, Zuzana Gallayová, Zuzana Čaputová, Eva Kovačechová, Ján Šlinský, Erik Baláž, Karolína Miková, Dušan Ondrušek a Marie Stracenská.

Kniha vyšla v náklade 500 kusov vďaka finančnej podpore programu „švajčiarsko-slovenskej spolupráce“ a ZSE a.s. ako jeden z výstupov projektu Sokratov inštitút (www.sokratovinstitut.sk). Je plnofarebná, s množstvom ilustrácií, príkladov a cvičení, formátu B5, má 228 strán a mäkkú väzbu. Recenzovali ju Pavel Nováček, Mikuláš Huba a Branislav Olah. Určená je nielen študentom, ale aj ostatným záujemcom. Viac informácií www.zivica.sk.

 

 

 

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Pondelok, 21. Augusta 2017.
Meniny má Jana, zajtra Tichomír.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57420