Prezident SRK a rektor TU sa zúčastnil na slávnostnom odovzdávaní ocenenia sv. Gorazda

Pri príležitosti Dňa učiteľov sa dňa 31. 3. 2017 konalo slávnostné odovzdávanie najvyššieho rezortného ocenenia sv. Gorazda pedagógom a osobnostiam z oblasti školstva a spoločenského života. Na podujatí sa zúčastnil aj prezident Slovenskej rektorskej konferencie a rektor TU vo Zvolene prof. Ing. Rudolf Kropil, CSc., ktorý tiež vyjadril uznanie všetkým oceneným. Osobitne blahoželal bývalému viceprezidentovi Slovenskej rektorskej konferencie Dr. h. c. prof. Ing. Rudolfovi Sivákovi, PhD., prorektorovi Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorý bol ocenený Veľkou medailou sv. Gorazda a súčasnému členovi konferencie prof. PhDr. Petrovi Kónyovi, PhD., rektorovi Prešovskej univerzity v Prešove, ktorý bol ocenený Malou medailou sv. Gorazda.


Minister Peter Plavčan odovzdal Veľkú medailu sv. Gorazda bývalému viceprezidentovi Slovenskej rektorskej konferencie Dr. h. c. prof. Ing. Rudolfovi Sivákovi, PhD., prorektorovi Ekonomickej univerzity v Bratislave. Foto: MŠVVaŠ SR

Prezident SRK a rektor TU prof. Ing. Rudolf Kropil, CSc. a bývalý viceprezident Slovenskej rektorskej konferencie Dr. h. c. prof. Ing. Rudolf Sivák, PhD., prorektor Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Prezident SRK a rektor TU prof. Ing. Rudolf Kropil, CSc.a súčasný člen SRK prof. PhDr. Peter Kónya, PhD., rektor Prešovskej univerzity v Prešove.


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Streda, 23. Augusta 2017.
Meniny má Filip, zajtra Bartolomej.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57430