Hlasovanie o jubilejnom logu

Vážení kolegovia, milí študenti,

v roku 2017 si na našej univerzite pripomíname tri významné jubileá: 255. výročie vysokoškolského technického štúdia na Slovensku, 210. výročie lesníckeho štúdia na Slovensku a 65. výročie založenia Vysokej školy lesníckej a drevárskej, dnešnej Technickej univerzity vo Zvolene.

Počas tohto roka pripravujeme viacero podujatí, jubilejnú publikáciu o TUZVO a oslavy vyvrcholia v septembri 2017 akademickou slávnosťou. Toto jubileum si budeme pripomínať logom, ktoré by malo vyjadrovať naše hlásenie sa k tradíciám technického a lesníckeho štúdia na Slovensku. Logo bude aplikované na rôznych propagačných a informačných materiáloch, darčekových a spomienkových predmetoch použitých pri prezentácii a propagácii Technickej univerzity vo Zvolene v roku 2017.

Je to sviatok nás všetkých na univerzite, zamestnancov i študentov. Váš názor nás zaujíma, a preto by som vás chcel požiadať o vyjadrenie podpory jednému z troch návrhov jubilejného loga, ktoré sme pripravili. Hlasovať je možné v UIS pomocou aplikácie ePrieskum (na tomto linku) od utorka 21. 3. 2017 do utorka 28. 3. 2017.

Ďakujem za váš záujem a podporu,
Rudolf Kropil
rektor

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Streda, 23. Augusta 2017.
Meniny má Filip, zajtra Bartolomej.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57430