6. medzinárodné stretnutie vysokoškolských lesníckych podnikov vo Zvolene

Header

V dňoch 26. – 28. júna 2014 Vysokoškolský lesnícky podnik TU vo Zvolene zorganizoval v Kráľovej pri Zvolene tradičné - v poradí už 6. medzinárodné stretnutie zástupcov vysokoškolských lesníckych podnikov z Poľska, Česka a Slovenska. Stretnutia sa konajú raz ročne, striedavo v sídle jedného z podnikov.
Stretnutia sa zúčastnili delegácie z Leśneho zakładu doświadczalneho w Krynicy pri Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie, z Leśneho zakładu doświadczalneho w Murowanej Goślinie, z Leśneho zakładu doświadczalneho w Siemianiciach pri Uniwersytet przyrodniczy w Poznaniu, z Leśneho zakładu doświadczalneho w Rogowie pri Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, zo Školního lesního podniku Kostelec nad Černými lesy pri Českej zemědělskej univerzite v Prahe a zo Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny pri Mendelovej univerzite v Brne.
Päť až deväťčlenné delegácie viedli riaditelia a námestníci podnikov. V úvode stretnutia sa účastníkom prihovoril rektor TU vo Zvolene - prof. Ing. Rudolf Kropil, CSc. Programom stretnutia, okrem výmeny skúseností a zámerov rozvoja spolupráce, boli aj exkurzie v Lesnej správe Budča a v Arboréte Borová hora, športové a spoločenské súťaže. Atmosféra podujatí na priložených fotografiách a prichádzajúce ohlasy svedčia o tom, že účastníci stretnutia si odniesli nové poznatky a príjemné zážitky zo Zvolena a jeho okolia.

 

 

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Utorok, 25. Júla 2017.
Meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 57318