Technická univerzita vo Zvolene

Skoč na obsah
vyhľadávanie
Aktuality a oznamy

Konferencie v Novom Sade v Srbsku

Katedra protipožiarnej ochrany Drevárskej fakulty TU vo Zvolene spoluorganizátorom medzinárodných vedeckých konferencií v Novom Sade v Srbsku.

Výstava LIGNUMEXPO - LES 2016

26.09.2016

Drevárska fakulta Vás srdečne pozýva na výstavu LIGNUMEXPO - LES 2016 v Nitre v dňoch 27. až 30. septembra 2016, kde nás nájdete v pavilóne F v spoločnom stánku so Zväzom spracovateľov dreva SR.

Náš dizajn vo výrobe a na trhu

22.06.2016

V slovenskej firme Thorma vyrobili prototyp kachiel na drevo Dynamik podľa dizajnu, ktorý navrhli dizajnéri z našej Katedry dizajnu nábytku a interiéru René Baďura a Marián Ihring.

Pracovná ponuka - Fibra Šahy

Drevárska firma Fibra spol. s r.o. Šahy, ktorá má viac ako 20 ročnú tradíciu vo výrobe lúpanej dýhy a tvarovaných preglejok, hľadá záujemcov o prácu na pozíciách majster výroby.

Úspechy študentov Katedry protipožiarnej ochrany v domácich záchranárskych súťažiach

Kolegyne, kolegovia, dovoľte, aby sme Vás informovali o ďalších úspechoch študentov Katedry protipožiarnej ochrany v záchranárskych súťažiach a súťaži silového trojboja. Vysoká úroveň silových pohybových schopností je základným predpokladom úspešnej záchrannej činnosti členov záchranných tímov.

ENERGY FUTURE TOUR

Jedinečná možnosť pre študentov zúčastniť sa odbornej exkurzie zameranej na prehliadku najlepších realizácií energetických projektov, inovatívnych energetických spoločností a výskumných inštitúcií v regióne Dunaja v Rakúsku.

Úspešný 57. ročník ŠVOČ DF

10.05.2016

57. ročník medzinárodnej konferencie „Študentskej vedeckej a odbornej činnosti“ sa na Drevárskej fakulte uskutočnil 3. mája 2016 s účasťou študentov z univerzít zo Slovenska, Čiech a Poľska. Účastníci predstavili 47 prác v šiestich sekciách.

Odborník DF opäť v relácii TELEREGINA

06.05.2016

V televíznej relácii RTVS TELEREGINA vysielanej 4.5.2016 sa opäť objavil odborník z Drevárskej fakulty. Pri príležitosti dňa sv. Floriána, patróna hasičov, bol hosťom programu Ing. Mgr. Ivan Chromek, PhD. z Katedry protipožiarnej ochrany. Rozhovor s ním môžete sledovať približne od 21. minúty.

Drevené stavby témou relácie TELEREGINA

04.05.2016

Dňa 15.4.2016 prezentoval prof. Ing. Jozef Štefko, CSc., vedúci Katedry drevených stavieb DF, aktuálne trendy v oblasti drevených stavieb v relácii RTVS TELEREGINA. Diskusia k drevostavbám začína približne od 4. minúty.

Akademická obec Drevárskej fakulty

03.05.2016

Vážení členovia akademickej obce Drevárskej fakulty TU vo Zvolene, pozývame Vás na zhromaždenie akademickej obce DF, ktoré sa uskutoční dňa 5.5.2016 o 10.00 h v posluchárni B3.

 
Ponuka novej literatury v predajni VTU

 


Skoč na navigáciu

Najčítanejšie / Rýchle linky

Drevárska fakulta

 

 

 

 

 

Dnes

Dnes je Streda, 26. Októbra 2016.
Meniny má Demeter, zajtra Sabina.
Pošli pozdrav

Ponuka služieb

Anketa

Aké informácie hľadáte na našej web stránke?

Celkový počet hlasujúcich: 55465