CDV

Centrum ďalšieho vzdelávania (CĎV) ako celouniverzitné pracovisko Technickej univerzity vo Zvolene je zamerané na rozvoj a poskytovanie ďalšieho vzdelávania občanom SR


Úvod

 

"Musíš sa mnoho učiť, aby si poznal, ako málo vieš."

 

                     Michel Eyquem de Montaigne   

Vítame Vás na stránkach Centra ďalšieho vzdelávania Technickej univerzity vo Zvolene. Pokiaľ ste na naše stránky zavítali prvýkrát, veríme, že sa stanete našim pravidelným návštevníkom. Klikajte a čítajte ďalej - dozviete sa o nás, našich službách pre Vás, načriete do našej minulosti, oboznámite sa s našim každodenným životom a spolu s nami vykročíte do budúcnosti. A písmená CĎV nebudú pre Vás už ničnehovoriacou skratkou, ale stanú sa zárukou a značkou kvality vo Vašom ďalšom vzdelávaní.

Nielen na digitálne, ale aj na osobné stretnutie s Vami sa teší kolektív zamestnancov Centra ďalšieho vzdelávania.

 

Centrum ďalšieho vzdelávania (CĎV) ako celouniverzitné pracovisko Technickej univerzity vo Zvolene je zamerané na rozvoj a poskytovanie ďalšieho vzdelávania občanom SR v zmysle Zákona č. 386/1997 Z. z. v znení neskorších predpisov a v zmysle Zákona č.568/2009 Z. z. o celoživotnom vzdelávaní, v súčinnosti s fakultami univerzity v súlade s ich odborným zameraním. Vzniklo ako jej organizačná súčasť v júni 2004 a chce nadviazať na úspešnú činnosť Lokálneho strediska pre dištančné vzdelávanie (LSDV), ktoré bolo organizačne začlenené na Drevársku fakultu Technickej univerzity vo Zvolene.

Hlavná náplň:

  • organizácia seminárov, kurzov, školení, konferencií,
  • vývoj a koordinácia národných a medzinárodných projektov v oblasti ďalšieho vzdelávania,
  • príprava, tvorba a distribúcia študijných materiálov,
  • poradenské pracovisko v oblasti ďalšieho vzdelávania.


CĎV je aktívnym členom:

SAACV - Slovenskej akademickej asociácie pre celoživotné vzdelávanie (www.tuzvo.sk/saacv), vrátane členstva EUCEN - The European Associacion for University Lifelong Learning (www.eucen.eu)

 

ASUTV - Asociácia univerzít tretieho veku na Slovensku (www.uniba.sk/asociaciautv), vrátane členstva AIUTA Association Internationale des Universités du Troisieme Age (www.aiuta.org)

 


aktualizované 28. 07. 2015

 


Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Streda, 20. Septembra 2017.
Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Anketa

Anketa - Aké sociálne siete používate? (Sú abecedne zoradené). Anketa trvá do 31.12.2017

Celkový počet hlasujúcich: 36