CDV

Centrum ďalšieho vzdelávania (CĎV) ako celouniverzitné pracovisko Technickej univerzity vo Zvolene je zamerané na rozvoj a poskytovanie ďalšieho vzdelávania občanom SR


Aktuality a oznamy

Poďakovanie - Olympiáda UTV

18.09.2017

Vážení účastníci 6.ročníka medzinárodnej športovej olympiády pre študentov UTV vo Zvolene. Dovoľte mi, aby som sa zo srdca poďakoval všetkým ktorí spolupracovali na tejto medzinárodnej aktivite. Menovite Ústavu telesnej výchovy a športu na TUZVO (p.Kružliak, p.Baisova, p. Majorová, p.Vida, p.Azor), pomocníkom - študentom UTV (p.Machalová, p.Benická, p.Primusová, p.Olosová, p.Rusková, p.Michalcová, p.Vajdová, p.Samleková, p.Poláš, p.Bakič, p.Slovák, p.Ološtiak) a zamestnancom CĎV p.Danica Klačková a p.Tomáš Kiss. Aj vďaka nim sme mohli zorganizovať viac ako 3 dňovú aktivitu plnú športu, kultúry a zábavy. Všetky info, fotky a videá nájdete na našom Facebooku: www.facebook.com/UTVzvolen.

Nový školský rok 2017/2018

07.09.2017

Milí návštevníci stránok Centra ďalšieho vzdelávania. Prázdninové obdobie skončilo a zamestnanci CĎV už v mesiaci august začali pripravovať aktivity pre našich študentov UTV a kurzistov... Pracujeme na ponuke jazykových kurzov pre študentov a zamestnancov TUZVO, odborných kurzov (Drevostavby, CNC), realizujeme kurz matematiky, kurz biológie, podali sme projekt na odborné vzdelávanie v pôdohospodárstve, pripravujeme 6.ročník medzinárodnej olympiády a evidujeme uchádzačov UTV. Veríme, že aj v tomto roku zamestnanci CĎV splnia Vaše očakávania a strávite príjemné chvíle pri celoživotnom vzdelávaní na TU vo Zvolene.

Príjemné leto

06.07.2017

Milí študenti UTV, absolventi kurzov ďalšieho vzdelávania, kolegovia...
dovoľte nám zaželať príjemné slnečné leto, aby ste nabrali energiu do ďalších aktivít, ktoré organizuje Centrum ďalšieho vzdelávania.
Tešíme sa na Vás v novom akademickom roku 2017/2018.

Promócie 2017 - Video

04.07.2017

Vážení študenti, spracovali sme pre Vás video z promócií UTV Zvolen. Môžete si ho pozrieť: https://www.youtube.com/watch?v=1cmelJZYj8k

Facebook UTV Zvolen - 500 a 1900

28.06.2017

Facebook UTV Zvolen prekonal za viac ako rok obrovské míľniky. Dosiahol na svojej stránke www.facebook.com/UTVzvolen - 500 "like" páči sa mi. A vo svojej skupine - študenti UTV Zvolen - 1.900 priateľov. Sú to úžasné čísla, ktoré nám hovoria, že sa oplatí pracovať so sociálnymi sieťami a pravidelne tam dopĺňať fotky, videá a ďalšie aktivity. Ďakujeme a neváhajte sa k nám pripojiť. Sme najlepší na Slovensku!!!

Slávnostné promócie UTV TUZVO

23.06.2017

22. júna 2017 sa konali slávnostné promócie študentov Univerzity tretieho veku na Technickej univerzite vo Zvolene. Promovalo 141 študentov v 17 študijných odboroch. Za posledných 22 rokov promovalo už 1.146 študentov. Aulu na TUZVO zaplnili aj rodinný príslušníci, ktorí prišli povzbudiť svojich manželov, manželky, otcov, mamy alebo starých rodičov. O kultúrny program sa postaral Detský folklórny súbor Hnucútik zo Zvolena. Viac v tlačovej správe tu:

Ochrana seniorov pred podvodníkmi a zlodejmi

16.05.2017

Milí seniori,
naša UTV na TUZVO sa zapojila do projektu Rady vlády SR pre práva seniorov a prispôsobovanie verejných politík procesu starnutia populácie, zameraného na ochranu seniorov pred podvodníkmi a zlodejmi a na ochranu seniorov pred ich zneužitím. Od Prezídia Policajného zboru sme dostali propagačné materiály, ktoré by sme vám radi dali do pozornosti. Ich prečítanie vás nebude stáť veľa času, ale veríme, že sa z nich dozviete veľa užitočných rád a informácií.

Ukončenie Virtuálnej UTV vo Zvolene

18.04.2017

Dnes - 18.4.2017 sa uskutočnilo slávnostné ukončenie Virtuálnej Univerzity tretieho veku. Aj týmto spôsobom umožňujeme našim študentom si rozšíriť pole svojich vedomostí. Viac v tlačovej správe tu:

Akreditovaný kurz Programovanie CNC drevoobrábacích strojov

27.02.2017

V marci ponúkame dva moduly akreditovaného kurzu Programovanie CNC drevoobrábacích strojov:

Modul Programovanie pomocou geometrických programovacích jazykov 8. - 11. 3. 2017
Modul Programovanie pomocou CAM softwarov 22. - 25. 3. 2017

Bližšie informácie nájdete TU

Jazykové kurzy pre zamestnancov a študentov

23.02.2017

V letnom semestri 2016/2017 sme otvorili pre našich zamestnancov a študentov nasledovne jazykové kurzy: Anglický jazyk pre mierne pokročilých, Anglický jazyk pre pokročilých, Španielsky jazyk pre začiatočníkov, Španielsky jazyk pre mierne pokročilých.

Otvorenie Virtuálnej univerzity tretieho veku vo Zvolene

31.01.2017

Univerzita tretieho veku vo Zvolene, ako prvá na Slovensku spustila Virtuálnu UTV v spolupráci s Českou zemědelskou univerzitou v Prahe. Sme veľmi radi, že po viac ako 2,5 ročnej práci sa nám podarilo tento produkt úspešne dotiahnúť aj do Zvolena a na Slovensko. Veríme, že sa to bude našim študentom páčiť a zvýši tým ponuku vzdelávania na TU vo Zvolene. Viac fotiek aj video si môžete pozrieť na našom facebooku: www.facebook.com/UTVzvolen

Poďakovanie - Deň TUZVO

24.01.2017

Ďakujeme všetkým študentom UTV, ktorí nám pomáhali pri realizácii podujatia s názvom: Deň TUZVO. Na tomto dni sa prezentovali všetky fakulty a sme veľmi radi, že aj naša Univerzita tretieho veku prostredníctvom študijného odboru Tvorivé dielne. Ďakujeme aj našim seniorom (p.Ološtiak, p.Michalcová, p.Primusová), ktorí pomáhali so samotnou propagáciou UTV. A tiež aj všetkým kolegom z UTV. Fotogalériu aj krátke video si môžete pozrieť na našom Facebooku: www.facebook.com/UTVzvolen

Virtuálna univerzita tretieho veku vo Zvolene

13.12.2016

Virtuálna univerzita tretieho veku - otvorenie prihlasovania.

Vážení záujemcovia o štúdium na Virtuálnej univerzite tretieho veku:
Technická univerzita vo Zvolene v spolupráci s Českou zemědelskou univerzitou v Prahe spúšťajú prvýkrát na Slovensku VU3V.
Všetky informácie si môžete pozrieť na novej web stránke:
http://www.tuzvo.sk/utv/virtualna-u3v/

Prihlášky do 15.1.2017 na danica.klackova@tuzvo.sk
Poplatok za semester: 29 Eur

Všetky ďalšie info na našej web stránke.

Otvorenie UTV v ZH

06.12.2016

Univerzita tretieho veku na TUZVO otvorilo prvý ročník Anglického jazyka v Žiari nad Hronom a TV ŽIAR o tom pripravilo pekné video.

Vzdelávanie seniorov na Rádio Regina

30.11.2016

Utorok 29.11.2016 sa v rámci celoslovenskej relácie - Večerné reflexie (Rádio Regina) - uskutočnil rozhovor s vedúcim CĎV Erikom Seleckým na tému: Seniorské vzdelávanie, vízie, trendy v Európe a na Slovensku. Vysielanie si môžete vypočuť na: https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1692/567901

Strana: [1]  [2] 

Skoč na navigáciu

Dnes

Dnes je Streda, 20. Septembra 2017.
Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Anketa

Anketa - Aké ďalšie predpoklady uprednostňujete pri lektorovi? (sú v abecednom poradí) Anketa trvá do 31.12.2017.

Celkový počet hlasujúcich: 90